Hartmann Thermoval Termometer Elektronik Duo Scan

VPH0031

Produkte te reja

Hartman

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 990 Lekë

5 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer digital infrared

Praktik per matje ne vesh dhe ne balle

Mbahet 1 sec per matjen ne vesh dhe 3 sec per matjen ne balle.

Kontrolloni temperaturen e femijes tuaj pa e besdisur ate nepermjet ketij termometri digital. 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

16 produkte te tjere ne kete kategori: