Hartmann Thermoval Termometer Elektronik Rapid Flex

VPH0032

Produkte te reja

Hartman

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termometer digital per perdorim klinik, i cili realizon matjen brenda pak sekondave.

Me ekran dixhital.

Eshte rezistent ndaj ujit dhe i pershtatur per dezinfektim.

Eshte i pajisur me maje fleksibel dhe realizon matjen ne vetem pak sekonda. 

Ka funksion memorizues, fikjen dhe ndezjen e ka automatike. 

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

10 produkte te tjere ne kete kategori: