Elfi GOTE TERMUS 300 ML

Produkte te reja

Elfi

37 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

700 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote termus,më shumë se nje gote normale i cili mban lengjet e foshnjës tuaj të ftohtë ose te ngrohtë.

Mekanizmi i dyfishtë i integruar mundëson foshnjës tuaj ta mbajë goten në mënyrë të qetë edhe kur të jetë e mbushur me lëng të ngrohtë ose të ftohtë.

Promovon vetë-ushqyerjen dhe kthehet në argëtim për femijen tuaj.

Mund te lahet ne pjatalarese (vetëm raft).

Kapaciteti 300 ml.

14 produkte te tjere ne kete kategori: