Nuk Gote Termus 12M+ 215 ml

Produkte te reja

Nuk

 • Marka NUK
 • Material inoks
 • Mosha +12 muaj
 • Masa 215 ml
 • Valvul sigurie

Me shume detaje

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 000 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote termus nga marka NUK

Me kapacitet 215ml per femije mbi 12 muajsh

Material inoks qe mban pijet e ngrohta ose te ftohta sipas rastit

Bërë nga material me cilësi të lartë, e qëndrueshme ndaj konsumit

Me valvul sigurie tek pjesa e biberonit prej silikoni

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

12 produkte te tjere ne kete kategori: