Tommee Tippee Termus 500 ml

SL0562

Produkte te reja

Tommee Tippee

 • Termus Tommeee Tippee
 • Kapaciteti 500ml
 • Material prej celiku te pa ndryshkshem
 • Pa BPA

Me shume detaje

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbani ngroht shishet dhe ushqimin për fëmijë kur jeni jashtë me termusin Tommee Tippee travel.

Thjesht mbushni termusin prej çeliku të pandryshkshëm me ujë të zier dhe, kur te vije koha e ushqimit mund ta pergatisni me formulen.

Dizajn kompakt dhe teper praktik i cili mund te vendoset lehtesisht në çantën e ndërrimit të foshnjës tuaj.

Ruani ujë të nxehtë për ngrohjen dhe pergatitjen e ushqimit gjatë lëvizjes.

Mund te perdoret ne dy menyra, ose duke vendosur goten me biberon te femijes brenda ne termus ose duke i hedhur direkt ujin e ngrohte ne te.

Projektuar posaçërisht për të mbajtur shishe më afër Natyrës.

Nuk kërkohet energji elektrike

Termusi termik e mban ujin të ngrohtë.

Ideale për të udhëtuar

Pa BPA

12 produkte te tjere ne kete kategori: