Nuvita Termus 500 ml 4472 Pink

NU0115

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Termus 500 ml 4472 Pink

 • Termus Nuvita per te mbajtur te gjitha lengjet apo ushqimet te sigurta dhe ne temperaturen e duhur
 • Rekomandohet te perdoret qe nga femijet mbi 6 muajsh
 • Pa BPA, alumin, plumb apo materiale plastike dhe perbere nga material celik inoks
 • Me kapacitet 500 ml

Me shume detaje

48 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Termus 500 ml 4472 Pink

* Termus Nuvita, shishja me vakum te izoluar qe mban ne temperaturen e duhur te gjitha lengjet apo ushqimin

* Termusi e ruan ngrohtesine deri ne 14 ore dhe ftohtesine deri ne 24 ore

* Fale mbylljes hermetike, ky termus nuk lejon derdhjen e lengjeve/ushqimit dhe ruan temperaturen, cka e ben kete termus perfekt per te mbajtur te gjitha ushqimet tuaja te preferuara

* Perbehet nga nje veshje e dyfishte e celikut inoks dhe me teknologjine e vakumit te izoluar per te mos lejuar krijimin e njollave

* Higjenik, pa materiale qe demtojne shendetin dhe perbere nga material celik inoks 18/8 qe nuk lejon humbjen e vlerave ushqyese apo shijes se ushqimit/lengut ne termus

* Termusi nuk krijon njolla dhe nuk thith aroma

* Pjesa e jashtme e termusit do te qendroje perhere e thate

* Vjen me nje kapak hermetik me valvul presioni qe parandalon derdhjen e lengjeve apo krijimin e njollave dhe ne te njejten kohe ruan me gjate temperaturen e lengut/ ushqimit

* Hapet lehtesisht duke mundesuar dhe lehtesi ne pastrim apo lehtesi ne kapjen e ushqimit

* Termusi ka nje kapacitet prej 500 ml

* Nuk permban BPA, alumin, plumb apo materiale plastike

12 produkte te tjere ne kete kategori: