I Ri Nuvita Termus me Pip dhe Litar 350 ml (Green) Zmadho

Nuvita Termus me Pip dhe Litar 350 ml (Green)

NU0236

Produkte te reja

Nuvita Baby

 • Nuvita Termus me Pip Silikoni dhe Litar
 • Material Celik / Inox me Izolim te dyfishte
 • I mban lengjet te nxehta deri ne 12 ore / te ftohte deri ne 24 ore
 • Kapaciteti 350 ml
 • Ngjyra Jeshile

Me shume detaje

55 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termusi i markes Nuvita për fëmijë mban lengjet e ftohta ose të nxehta kur jeni jashtë.

Ne brendesi esht i perber nga material çelik inox me izolim të dyfishtë.

I mban lengjet të nxehta deri në 12 orë dhe lengjet e ftohta deri në 24 orë.

E pajisur me një kapak të lëvizshme dhe grykë silikoni e cila mund te mbyllet lehtesisht.

Me unazë silikoni për t'u kapur lehtesisht.

Kapaciteti: 350 ml 

15 produkte te tjere ne kete kategori: