Nuvita Termus me Pip dhe Litar 500 ml (Green)

NU0239

Produkte te reja

Nuvita Baby

  • Nuvita Termus me Pip Silikoni dhe Litar
  • Material Celik / Inox me Izolim te dyfishte
  • I mban lengjet te nxehta deri ne 12 ore / te ftohte deri ne 24 ore
  • Kapaciteti 500 ml
  • Ngjyra Jeshil

Me shume detaje

60 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Termusi i markes Nuvita për fëmijë mban lengjet e ftohta ose të nxehta kur jeni jashtë.

Ne brendesi esht i perber nga material çelik inox me izolim të dyfishtë.

I mban lengjet të nxehta deri në 12 orë dhe lengjet e ftohta deri në 24 orë.

E pajisur me një kapak të lëvizshme dhe grykë silikoni e cila mund te mbyllet lehtesisht.

Me unazë silikoni për t'u kapur lehtesisht.

Kapaciteti: 500 ml 

15 produkte te tjere ne kete kategori: