Monopatine Alumini Black Punk Zmadho

Monopatine Alumini Black Punk

JUM1141

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monopatina Black Punk per argetimin e femijeve.

Monopatina ka nje dizajn te vecant dhe tiponin te rregullueshem ne lartesi.

Suporton pesha deri ne 50 kg

Gjatësia Lartësia: 56x48 cm.

Eshte i pershtatshem per moshat 5 vjec +

11 produkte te tjere ne kete kategori: