Tricikel Vitamina G

Produkte te reja

 • Tricikel Vitamina G
 • Per femije duke filluar nga 1.5 vjec
 • Drejtohet dhe nga prinderit. 

Me shume detaje

11 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tricikel i markes Vitamina G.

Per femije duke filluar nga 1.5 vjec dhe maksimumi i peshes 25 kg.

Me rrota te medha, pedale dhe nje timon ekstra qe ndihmon prinderit ne drejtim.

Tende te palosshme dhe nje shporte ne pjesen e poshtme per te mbajtur lodrat e bebes.

Me zile ne pjesen e dorezes dhe sistem frenimi ne rrotat e pasme.

Perfekte per ata femije qe nuk e pelqejne karrocen dhe ky tricikel mund ti dhuroje me shume kenaqesi.

Ndenjese e bute dhe e rehatshme per femije.

18 produkte te tjere ne kete kategori: