Dolu Traktori me Pedale

PB0951

Produkte te reja

Dolu Traktori me Pedale

 • Traktor me pedale per te mesuar dhe argetuar femijen
 • E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec
 • Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Me shume detaje

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dolu Traktori me Pedale

Argetohuni dhe mesoni duke luajtur me traktorin me pedale Dolu

Femija do te mesoje te drejtoje vete traktorin me pedalet e instaluara

Mund te perdoret ne dy menyra me rimorkio dhe eskavator te levizshem

Vjen me bori qe sinjalizon cdo levizje dhe argeton femijen

Mund te perdoret ne ambient te brendshem apo dhe te jashtem, si ne dhomen e femijes, dhomen e ndenjes apo dhe per nje shetitje te vogel

Ndihmon ne zhvillimin e trupit te femijes

Vjen ne material te forte dhe te qendrueshem

Ne ngjyre jeshile, me pedale te levizshme ne pjesen anesore, me timon, 6 goma dhe ndenjese me nje pjese mbeshtetese per shpinene ne ngjyre te zeze

Vjen me nje pjese per te mbajtur lodra apo aksesore te vegjel ne pjesen e prapme

Ne paketim ne kuti kartoni

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec

Pedal Tractor with Trailer - Dolu Toy Factory

Permasat e produktit:

Pesha: 8.37 kg

Permasat: 53 x 143 x 45 cm

Permasat e kutise mbajtese: 39,5 × 83,5 × 43,5 cm

19 produkte te tjere ne kete kategori: