Tricikel per Femije Hatong ne 3 Ngjyra

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Triciklet Hatong per femije

Ne tre ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren

Rekomandohet per femije mbi 3 vjeç.

E rehatshme me stol me mbeshtetje, e lehte dhe praktike

Strukture metalike ndersa gomat e medha plastike

Me shishe uji ngjyre gri metalike dhe vend te dedikuar ne pjesen pas stolit

*Rekomandohet qe te perdoret me kokore per te shmangur cdo demtim gjate ecjes

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

12 produkte te tjere ne kete kategori: