Skuter me Bateri dhe Drita Zmadho

Skuter me Bateri dhe Drita

JUM0275

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

12 900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Motorr skuter elektrik me tre rrota per femije

Me një madhësi prej 102x44x64 cm dhe peshe 10 kg

Punon me bateri 6V e cila eshte e perfshire ne paketim se bashku me karikuesin

Bateria karikohet per nje periudhe kohore nga 8-12 ore 

Ka një çelës ON / OFF per ndezjen dhe fikjen 

Ben tinguj dhe ndricon ne cdo moment qe eshte ndezur

Mjeti është i përshtatshëm për fëmijët nga 3 deri në 5 vjeç dhe mund te mbaje femije deri në 25 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-5 vjeç

12 produkte te tjere ne kete kategori: