Lorelli Makine per Bebe Z2

Produkte te reja

Lorelli

14 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Makine per Bebe nga amrka Lorelli modeli Z2

E pershatshme per femije mbi 12 muajsh.

Mban deri ne 20 kg peshe (Perafersisht per femije 3-4 vjeç)

Me tinguj dhe drita zbavitese per femijen, qe punojne me 2 bateri AA 1,5V (nuk jane te perfshira ne set)

Me rrota dhe timon te rehatshem per duart e femijes.

Makina mund te levizet ne levizje permes kembeve te femijes

Bere me 100% materiale të sigurta

14 produkte te tjere ne kete kategori: