Tricikel Sprinter

Produkte te reja

Chipolino

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tricikel Sprinter

Ndihmon ne zhvillimin e femijes 

E qendrueshme dhe shume e pershtatshme per te vegjelit qe duan te mesojne te ecin vete me biciklete

Persoret per shetitje dhe argetim ne ditet e nxehta te veres 

E thjeshte per tu montuar sipas manualit te perdorimit qe do ta gjeni ne kuti

I pershtatshem per femijet e moshes 3-7 vjeç, me peshe deri ne 25 kg

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas Peshës 11-25 kg

12 produkte te tjere ne kete kategori: