Footprim Krem per Thembrat e Demtuara Zmadho

Footprim Krem per Thembrat e Demtuara

VPH0021

Produkte te reja

Footprim

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per thembrat e demtuara, i markes Footprim.

Me kamomil dhe ekstrakt Kalendula, 25 % urea.

E krijuar per lekurat ekstremisht te thata dhe te cara.

Formula efektive bazuar ne 25 % ure, allantoin dhe glicerine te cilat garantojne rigjenerim te shpejte dhe hidtratim te thelle te lekures.  

Sasia 60ml.

30 produkte te tjere ne kete kategori: