I Ri Tommee Tippee Tampon Gjiri 50 cp Zmadho

Tommee Tippee Tampon Gjiri 50 cp

SL0568

Produkte te reja

Tommee Tippee

 • Tampon gjiri Tomme Tippee
 • Sasia 50 cp
 • Ultra-thithës

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tommee Tippee tampon gjiri 50 copë

Këto tampone gjirit do t'ju mbajnë të ndiheni rehat dhe të sigurt falë frymëmarrjes së tyre dhe dizajnit të tyre diskret, pa rrëshqitje dhe Ultra-thithës.

30 produkte te tjere ne kete kategori: