Dyshek Plazhi Intex 1.88 m x 71 cm

Produkte te reja

Intex

12 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek me ajer per plazh e markes Intex

Me nje dizenjo unik me pjesen e sipermese si jastek 

Mjaft praktik dhe i rehatshem per shkak te kupave qe ka ne shtresen e brendshme

Per femije dhe te rritur

I tejdukshem dhe mjaft relaksues

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: