Pishine per Femije Intex Sun Shade

JUM0026

Produkte te reja

Intex

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Te gjithe ne pishine.

Dhurata me e bukur per femijet kete vere eshte super pishina si shtepi.

Material cilesor nga marka e njohur Intex, rezistente dhe anti-alergjike per femijet.

Permasa te medha: 157 x 157 x 122 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: