BanBao Set Ndertimi "Trendy Beach" Pishinë plazhi

IF0014

Produkte te reja

BanBao

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set ndertimi e markes BanBao

Trendy Beaxh nje pishine afer  plazhit per tu ndertuar nga femijet

E pershtatshme per femije 6-14 vjeç

Seti ka 205 pjese te ndryshme ndertuese

Permasat: 33x24x7 cm

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 33x24x7 cm
Sipas moshës 6-12 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: