Pino Cader me Princeshe

BAO0381

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

 Cader me bisht prej druri dhe koke princeshe

Per princesa te vogla qe duan te duken te bukura edhe ditet me shi

Me ngjyra te ndezura dhe mjaft elegante per vajza te vogla te moshesh mbi 3 vjec

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: