Intex Dyshek Plazhi 188 x 71cm

Produkte te reja

Intex

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek Plazhi Intex.

Dyshek uji me ajer i gjithi transparent dhe me ngjyra.

Dy hapsira nga ku hyn dhe del ajri.

Dysheku eshte i pajisur me 18 hapesira si xhepa me ngjyra te ndryshme ku mund te vendosni gota apo sende te vogla.

Permasat: 188 x 71cm.

Mosha e pershtatshme eshte mbi 8 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: