I Ri

-700 Lekë

Cmim i reduktuar! Intex Pishina Keshtjella e Bebeve Zmadho

Intex Pishina Keshtjella e Bebeve

A-002420

Produkte te reja

Intex

 • Intex Pishina Keshtjella e Bebeve
 • Argetim dhe mbrojtje nga dielli
 • Per femije 1 deri ne 3 vjec.

Me shume detaje

124 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

2 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Intex Pishina Keshtjella e Bebeve

Pishina ne versionin me agertues 

Vjen ne forme keshtjelle qe femijet te mos kene probleme as me diellin e forte 

Permasat e pjeses se poshtme jane 30 x 26 x 9 cm 

Permasat e pishines se pjeses se larte jane 122x122 cm

E pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: