I Ri

-1 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Intex Pishine Familjare 229x229x56 cm Zmadho

Intex Pishine Familjare 229x229x56 cm

JUM1253

Produkte te reja

Intex

 • Pishine familjare Intex
 • Permasat 229 x 229  56cm
 • Kapaciteti: 1250 Litra

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

8 490 Lekë

7 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pishine per te gjith familjen nga Intex

Material plastike shume cilesore dhe rezistente ndaj nxehtesise.

Per fëmijët qe duan të luajnë dhe te argetohen ne ditet e nxehta te veres.

Madhësia e bollshme e bën të lehtë për t'u çlodhur edhe ne pranine e njerezve te tjere.

Përmasat: 229 x 229 x 56cm

Kapaciteti: 1250 Litra

30 produkte te tjere ne kete kategori: