I Ri

-3 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Intex Pishine me Struktur Metalike 244x244x51 cm Zmadho

Intex Pishine me Struktur Metalike 244x244x51 cm

PB1011

Produkte te reja

Intex

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

12 990 Lekë

9 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pishine Intex me korniza metalike

Permasa: 244x244x51 cm

Shume e lehte per tu montuar

Sasia e ujit qe mban: 80 % te kapacitetit te saj .

Kapaciteti ne litra: 1828 L

Pishina ideale per t'u vendosur ne oborrin e shtepise dhe per t'u perdorur nga e gjithe familja.

Rezistente ndaj ndryshkut.

E pershtateshme per moshat 6 vjec +

30 produkte te tjere ne kete kategori: