I Ri

-491 Lekë

Cmim i reduktuar! Pishine Bestway 152 x 30cm Zmadho

Pishine Bestway 152 x 30cm

JUM1409

Produkte te reja

Bestway

Pishine Bestway 152 x 30 cm

 • Pishine Bestway per argetimin e femijeve gjate gjithe veres
 • Rekomandohet per femijet e moshes mbi 2 vjec
 • Ne kapacitet 282 litra
 • Pesha maksimale e rekomanduar eshte 90 kg

Me shume detaje

58 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

2 499 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pishine Bestway 152 x 30 cm

Pishine e markes Bestway per argetimin e femijeve te vegjel ne stinen e veres

Krijuar dhe dizenjuar per te gjithe femijet qe duan te luajne e argetohen gjate gjithe dites

Ne dizajn me 3 unaza per hapesire te gjere, me peshq dhe bimesi qe femijet te ndihen sikur jane ne boten ujore

Perbere nga material plastik PVC ne densitet te larte

Zgjidhja ideale per pushimet e veres: mund ta mbushni me uje, lodra, femijet do te argetohen ne maksimum

Perfekte per femijet e moshes mbi 2 vjec

Vjen ne kapacitet 282 litra

Pesha maksimale e rekomanduar eshte 90 kg

Pajisur me valvule qe mundeson lehtesi ne perdorim: mjafton te fryni me nje pompe te thjeshte dhe ta mbushni me uje

Permasat e produktit:

Diametri: 1.52 cm

Lartesia: 30 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: