Pishine Kerpudhe per Femije

JUM0024

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pishina e duhur per aventura te fresketa verore.

Material rezistent, anti-alergjik dhe higjienik per femijet.

Permasat: 102 x 89 cm.

Ne forme kerpudhe dhe me ngjyra.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 1.02m x 89cm
Sipas moshës 1-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: