Elfi Tas Ushqimi Plastik

Produkte te reja

Elfi

103 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tas me pirun dhe lugë e përsosur për udhëtim.

Luga dhe piruni kane nje dizajn te perkryer dhe forma të përshtatura per duar të vogla.

Mund te lahet ne pjatalarëse

Ideale për ngrohje.

Mosha e perdorimit 6m+

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

30 produkte te tjere ne kete kategori: