Holle Pure Frutash Banane-Bollgur Organic Zmadho

Holle Pure Frutash Banane-Bollgur Organic

HB0017

Produkte te reja

Holle

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Holle pure Bollguri Organic per femijet mbi 6 muaj.

Permban banane dhe gluten.

E lehte per tu tretur me qumesht gjiri, me qumesht formule ose me uje.

Permban te gjitha ingradientet me vlerat ushqyese me te mira per rritjen e shendeteshme te femijes si: perberes gruri, vitamine B1 etj.

Perberesit: grure 50%, pure banane 50%, tiamine.

Pesha 250gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: