Holle Pure Perimesh Vegetable Porridge Pumpkin Maize Zmadho

Holle Pure Perimesh Vegetable Porridge Pumpkin Maize

HB0018

Produkte te reja

Holle

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Holle pure organike per femijet mbi 6 muaj.

Permban perzierje perimesh si kungull, qepe etj. Pervec perimeve permban edhe miser, oriz etj.

E lehte per tu pregatitur dhe nuk kerkon zierje, mjafton uje i ngrohte.

Permban te gjitha ingradientet me vlerat ushqyese me te mira per rritjen e shendeteshme te femijes si: perberes gruri, vitamine B1 etj.

Ideale per nje vakt te plote ushqimor.

Perberesit: pure kungulli 62%, miell i plote gruri 19%, miell i plote misri 19%, tiamine.

Pesha 175gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: