Holle Drithera Organic Junior Muesli Multigrain with Cornflakes

HB0019

Produkte te reja

Holle

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Musli organike per femijet mbi 10 muaj.

Permban perzierje te shijshme drithrash te perzgjedhura me kujdes.

E lehte per tu pregatitur dhe nuk kerkon zierje, mjafton uje i ngrohte ose qumesht dhe drithrat do te zbute plotesisht.

Permban te gjitha ingradientet me vlerat ushqyese me te mira per rritjen e shendeteshme te femijes.

Ideale per nje vakt te plote ushqimor.

Perberesit: tershere 55%, cornflakes 25%, pure (qull) 20%, tiamine.

Pesha 250gr.


Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: