Bebelac Qumesht 2 Zmadho

Bebelac Qumesht 2

LCN0037

Produkte te reja

Bebelac

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Bebelac ka menduar per rritjen e shendetshme te femijeve tuaj.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Qumeshti i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 6-12 muajsh.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberja: Vitamina D (te cilat kontribuojne ne funksionimin normal te sistemit imunitar), kalcium, hekur dhe LPC (per zhvillim te trurit) si dhe nje teresi elementesh pre-biotik (per flore te shendetshme te zorreve).

Sasia 400g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-12 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: