Elfi Biberon Shishe Qelqi 120ml

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Shishe e markes Elfi.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Matariali i shishes eshte qelqi, me nje kapacitet prej 120ml.

Biberoni eshte material silikon dhe model i pershtatshem per gojen e femijes.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Qelqi
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: