Apple Baby Set Kupe + Luge me 2 Ndarje

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set per te ushqyer beben tuaj.

Tasi eshte me kapak dhe ne brendesi ka dy ndarje.

Shoqerohet me nje luge qe ka vendin e saj en pjesen e kapakut te tasit.

E pershtatshme edhe per tu marre me vete gjate levizjeve nga shtepia.

Per femije te moshes 0-3 vjeç te cilet jane ne hapat e para te veteushqyerjes.

Tasat jane me ngjyra terheqese per femijen ne menyre qe ta ndihmojne ate dhe te nxisin procesin e te ushqyerit me kenaqesi.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: