Elfi Biberon Shishe Plastike 125ml

Produkte te reja

Elfi

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Shishe e markes Elfi.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Matariali i shishes eshte plastike, me nje kapacitet prej 125ml.

Biberoni eshte material silikon dhe model i pershtatshem per gojen e femijes.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike

30 produkte te tjere ne kete kategori: