Apple Baby Gote Ushqimi Kundra Rrjedhjes

Produkte te reja

Apple

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote ushqimi per femijet tuaj

Vjen ne dy ngjyra blu dhe e kuqe

Per sigurine e femijes kunder rrjedhjes dhe derdhjes

Me dy doreza mbajtese te cilat femija mund ti komandoje vete

E pershtatshme per femije mbi 2 vjeç

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: