Apple Baby Biberon Shishe Me Krahe

Produkte te reja

Apple

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon qelqi per bebe te markes Apple, me kapacitet 150ml

Shishja ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete shishen.

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Qelqi
Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: