Apple Baby Biberon Shishe Plastike Bpa Free

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon per bebe te markes Apple, me kapacitet 125ml

Shishja ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete shishen.

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Shishja eshte plastike Bpa Free.

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Materiali eshte rezistent ndaj nxehtesise, keshtu ju mund ti sterilizoni ato pa problem.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike
Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: