Apple Baby Biberon Shishe Plastike Bpa Free

Produkte te reja

Apple

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nese ka ndonje gje pa te cilen femija nuk ben dot ajo eshte shishja.

Kjo eshte nje shishe me sasi 125 ml. Matarial plastike BPA free (Pa Bisphenol-A).

Biberoni eshte material silikon dhe me kapak.

Me forme cilindrike e gjate qe nuk derdhet.

Perdoret pavaresisht se jeni duke e ushqyer femijen tuaj me gji.

Materialet jane transparente dhe sigurojne garanci per lehtesimin e procesit te ushqyerjes se bebes.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: