Apple Baby Biberon Shishe Me Krahe Zmadho

Apple Baby Biberon Shishe Me Krahe

SG0069

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nese ka ndonje gje pa te cilen femija nuk ben dot ajo eshte shishja.

Kjo eshte nje shishe e gjere me sasi 240 ml dhe ka dy doreza.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Biberoni eshte material silikon.

Perdoret pavaresisht se jeni duke e ushqyer femijen tuaj me gji.

Materialet jane transparente dhe sigurojne garanci per lehtesimin e procesit te ushqyerjes se bebes.

E pershtatshme per femijet mbi 0 muajsh.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: