Apple Baby Biberon Shishe Plastike Bpa Free

Produkte te reja

Apple

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon per bebe te markes Apple, me kapacitet 225ml

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Shishja eshte plastike Bpa Free.

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Plastike
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: