Shtrydhese Agrumesh Braun MPZ 9

MD0063

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shtrydhese agrumesh

Marka: Braun

Modeli: MPZ 9

Fuqia: 20 W

Ngjyra: E bardhe

Me gote qe tregone sasine e lengut.

Praktike dhe e lehte per tu pastruar

Kapaciteti: 1 liter

30 produkte te tjere ne kete kategori: