NoyNoy Frisolac 800gr Zmadho

NoyNoy Frisolac 1 800gr

ALL0067

Produkte te reja

Noynoy

79 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Friso kupton rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve, ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Frisolac Comfort 1 eshte nje fomule e vecante, qumesht i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 0-6 muajsh.

Ky qumesht permban Carob Bean Gum per te lehtesuar: Regurgitimin duke ulur indesksin e refliksit, numrin e reflukseve dhe ngarkesen acidike. Konstipacionin dhe kolikat.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberesit:  Prebiotike-GOS, LCPUFAs-DH-AA, nukleotide.

Pergatitja: Pergatitje behet me uje te vaket te vluar dhe me qumeshtin pluhur sipas udhezimeve ne paketim. Duhet te konsumohet menjehere pas pregatitjes.

Frisolac HA eshte formuluar per te mbeshtetur sistemin imunitar dhe per te ruajtur nje sistem te shendetshem gastrointestinal.

Sasia 800g

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: