Shishe alumini VAIANA 16230 Zmadho

Shishe alumini VAIANA 16230

SL0431

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shishe uji me Ppersonazhin Vaiana 

Eshte metalike ne forme termusi per te ruajtur ujin te fresket.

Lahet dhe pastrohet lehtesisht.

E pershtatshme per femijet mbi 6 vjec.

Permasat 19 x 7.2 x 7.2 cm

Pesha e shishes eshte 96 gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: