Nuk Shishe Qelqi Natura Sense Siliconi 120ml

Produkte te reja

Nuk

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje shishe biberon material qelqi per bebe

Marka Nuk sense silikon me kapacitet mbajtes 120ml

Per femije nga 0-6 muajsh

Ka një dizajn që lejon kontroll të rehatshëm gjatë ushqyerjes se bebes dhe një pjese silikoni me te cilen kapaku mbyllet fort dhe parandalon derdhjen e lëngjeve.

Valvula e re "Anti-Colic" bën ushqyerjen e mundur pa u dashur ndërprerja njelloj si me ushqyerjen me gji. 

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Qelqi
Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: