Biberon Nature Sense Silikon 6-18muaj L 2 Cope

FF0077

Produkte te reja

Nuk

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon i markes Nuk Nature sense

Material silikoni mjaft cilesore

E pershtatshme per femije nga 6-18 muajsh

Shume natyrale ne gojen e femijes tuaj

Seti permban dy biberona madhesia L

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-18 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: