Cam Karrige per Ngrenie Gusto S2500

Produkte te reja

CAM

 • Karrige per ngrenie
 • Per moshat 0-36 muaj
 • 4 pozicione te pershtatshme
 • 8 nivele lartesie
 • Mbulese lekure

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

19 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige per ngrenie e pershtatshme per bebet nga 0 deri ne 36 muaj.

Nga 0- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e "djepit" dhe nga 6-36 muaj ne formen e "karriges".

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme. Me 8 nivele lartesie.

Gjithashtu, e rregullueshme ne 3 pozicione lartësie dhe gjatësi.

Mbulesa eshte prej lekure, me rrota ne kembet e pasme dhe shporten e madhe.

Shume e lehte per t'u pastruar me nje sfungjer (duke përfshirë mbulesën e lëkurës ).

I lehte per t'u levizur me vetem nje dore.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: