Hipp Mualebi me Mollë 250g Zmadho

Hipp Mualebi me Mollë 250g

KOS0008

Produkte te reja

HIPP

25 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Hipp Mualebi me Mollë 250g

Përbërësit: 42% qumësht formule*(hirrë*, qumësht pluhur i skremuar*, vajra bimore*(vaj palme*, vaj kolze*, vaj luledielli*), miell orizi, vitamin C, sulfat hekuri, sulfat zinku, vitamin E, niacin, acid pantotenik, vitamin B1, vitamin A, jodur kaliumi, vitamin B6, vitamin B2, acid folik, vitamin K, selenat natriumi, sulfat bakri, vitamin D, biotin), drithëra*(oriz*, 10% mel lloj mielli), hirrë, 11% koncentrat nga lëngu I mollës, qumësht pluhur i skremuar, ekstrakt molle, karbonat kalciumi, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.

* prodhim organik

*Vaj palme organik i certifikuar nga autoritetet e pavaruara kontrolluese

Përdorimi: Eshtë e rëndësishme për shëndetin e foshnjes suaj ti kushtoni vëmëndje sasisë dhe përgatitjes.

Gjithmonë ushqeheni foshnjen tuaj me lugë.

Mbylleni qesen pas çdo përdorimi, vendoseni në vend të pastër dhe në temperaturë ambjenti.

Të përdoret brenda 3-4 javë. 

Bëni kontrolle të vazhdushme dentare pas daljes së dhëmbëve të parë. Rekomandohet të përdoret për foshnje nga 4 muaj. 

Përgatitja: 

1.Vloni ujin dhe e lini të ftohet deri në 50°C.

2.Vendosni sasinë e rekomanduar të mualebisë (sipas tabelës) në një enë.

3.Shtoni ujin e vluar sipas tabelës dhe përzieni.

4.Lëreni të arrijë konsistencën e duhur para se ta konsumoni. Kontrolloni temperaturen.

Pa sheqer të shtuar , pa aromatizues, pa ngjyrues, pa konservant.

*sheqernat janë natyrale të përbërësve të formulës

*të përcaktuara sipas ligjit.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

30 produkte te tjere ne kete kategori: