Bebivita Pure Molle Banane 190g Zmadho

Bebivita Pure Molle Banane 190g

KOS0014

Produkte te reja

HIPP

29 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bebivita Pure Molle Banane 190g

Përbërësit: fruta 93%(mollë 60%,lëng molle nga koncentrati i lëngut të mollës,banane 14%), bullgur, niseshte orizi, vitamin C.

*Nuk përmban gluten

*Pa sheqer shtesë

Përdorimi: Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4. 

Pa konservant, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.

Kushtojni vëmëndje sigurisë së kavanozit: 

Të jetë i padëmtuar

Mbyllje hermetike e kapakut në vakum 

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

30 produkte te tjere ne kete kategori: