Lorelli Pompe Gjiri Manuale

Produkte te reja

Lorelli

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pompe gjiri per te gjitha nenat

Manuale dhe mjaft e lehte per tu perdorur 

E markes Lorelli qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate

Masazhon lehtë me pesë petale është projektuar për rehati optimale.

Fleta e të dhënave

Pompa e Gjirit Manuale

30 produkte te tjere ne kete kategori: